My Lovely Face

Işıl ışıl parlayan, diri, gergin bir cilde sahip olmak herkesin isteği ama unutmayın her cilt farklı bakım ister. Cildimizin hassasiyetlerini ve ihtiyaçlarını en iyi kendimiz gözlemleyerek bulabiliriz. Cildimiz, yaşadığımız şehirden tutun mevsimlere, çalıştığımız ortamdan beslenmemize birçok durumdan etkilenir.


Kadın, erkek hiç fark etmez “yaşlanmadan yaş almamız” için cildin hangi dönemde neye ihtiyacı olduğunu, hangi dönemde ne ile beslememiz gerektiğini bilmemiz gerekir. Menopoz, buluğ çağı, periyod(regl)dönemleri hormonlarımız üstünde ciddi değişikliklere yol açar. Mevsim değişiklikleri ve beslenme alışkanlıkları da organlarımız üzerinde olduğu kadar cildimiz üzerinde etkendir. Cildini tanıyan biri bu dönemleri doğru ürünleri kullanarak, cildi doğru temizleyerek ve besleyerek sorunsuz geçirebilir. 

Temizleme, yenileme, nemlendirmeden sonra korumanın yapıldığı aşamaları ile komplike bir bakım en az iki haftada bir mutlaka yaptırmalısınız. Cilde nemini ve elastikiyetini geri kazandırıp canlandırılmasında, yüzeysel lekeler, güneş lekeleri, sivilce-akne, tıkalı ve genişlemiş gözenekler, yağ butonları, siyah noktaların, ince kırışıklıkların iyileştirilmesinde, yağlı ciltlerde sebum dengesinin sağlanmasında etkin sonuç alacağınıza emin olun. Profesyonel Cilt Bakımı Koruyucudur…